ORANGE FRESH
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ORANGE FRESH

THE BEST
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 КРАТКА БИОГРАФИЯ

Go down 
АвторСъобщение
dealer_of_love
Admin
Admin
dealer_of_love


Брой мнения : 59
Join date : 11.04.2008
Age : 34
Местожителство : Montana

КРАТКА БИОГРАФИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: КРАТКА БИОГРАФИЯ   КРАТКА БИОГРАФИЯ Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 11:41 am

Us5 имат ново момче в групата! Той е Vincent Tomas, на 15, от Lon Angeles! Синьо-зелени очи,тъмна коса,той напомня на хобитите от"Властелина на пръстените".Но освен, че изглежда добре,той пее и танцува като неговия идол Justin Timberlake! Винс вевче подписа договор с trimle-m и тук може да прочете първото интервю с него.:"А з съм Винсънт",поздравява той с висок глас."Но ме наричайте Винс,така ме наричат моите приятели=)" Той развълнувано добавя:"Не мога да повярвам.Аз съм новото момче в US5!".Той познава групата само от телевизията."Песента им Maria беше много успешна и в САЩ",спомня си той. Новината,че ще пея с us5 беше много изненадваща. Само преди няколко седмици,участвах в кастинг в L.A. Всичко,което знаех беше.,че германски продуценти търсят американски певец.Имаше още 500 други момчета. Но журито ме хареса и избра за следващия кръг.Накрая останах с последните20. Една седмица по-късно ми се обадиха от Triple-M. Казаха,че трябва да отида в Германия за пробен запис! Бях толкова развълнуван!" Но защо кастингите са се провели толкова врема преди Майкъл да напусне? Triple-m казха: "Някоко месеца преди Майкъл да напусне имаше проблеми с него.Така че организирахме кастнг в САЩ.Майкъл беше толкова нещастен в Us5!" След това последва шока че той напуска Us5! Какво ще стане с US5? Най-успешната момчешка група беше на път да се разпадне!Истински ад за феновете! Тогава Jay, Izzy, Richie и Chris заявиха: "Търсим ново момче за групата!" По това време Винсънт бил в Германия.Но не заради проблема с Майкъл. Първоначално triple-m му предлижили договор за соло кариера. "Решението,да съм част от us5 бе взето само преди няколко дни!" Той не познавал другите от групата. "Когато те се врърнаха от Азия,аз се върнах от САЩ.Бях в студиото..Срещахме се много често.. . " Jay и Izzy казаха равълнувано: "Той е толкова талантлив!!!". Ричи добави:"Той е нашето хлапе,сега вече аз не съм най-малкия=).!" Крис също подкрепя новият:'"Той е като поглед в миналото.Когато започнахме бях почти на неговите години. Знам как се чувства" Сега Винс трабва да даде всичко от себе си...."'Целият албум In Control трябва да се презапише.И Винс трябва да научи цялата хореография!ЗА КРАТКО ВРЕМЕ! Защото us5 имат турнре на 20.11! Голямо предизвикателство! Но той е чакал дълго този шанс:'"Котаго бях на 6 отидох на концерт на BSB.Оттогава знам,че искам да се занимавам със същото! През детството ми се изместихме от родното ми място- Mansfield/ Ohio в Los Angelos-идеалното място да реализирам мечтата си. Бях модел, бях в училище за актрьорско майсторство, участвал съм в много кастинги и кратки реклами. Но това да бъда част от групата е като приказка с мен в главната роля!" Винс трябва да напусне родния си град, но това не е никакъв проблем за него. "Семейството ми винаги ме е подкрепяло.И приятелите ми ме разбират,че не искам да пропусна този шанс!И освен това нямам гадже,което да ми липсва!"...Но не трябва ли той да ходи на училище в САЩ?"От четири години имам частни учители вкъщи.Когато започнах да се явявам на кастинги много често пропусках училище...и без това то е скучно!".Винс е изпълнен с енргия.:"У дома ми беше скучно.Винаги съм искал да видя света! Най-екстремното ми пътуване беше до Ямайка" Но новото момче е много повече от талант с красиви очи и очарователен глас."Имам страхотно чувство за хумор",усмихва се той,"Всичко е ново и вълнуващо за мен!Много съм развълнуван да бъда за първи път на сцена и да впечатля феновете.Те са много важни сега. Надявам се да ме приемат,въпреки че съм новият в US5. Трябва да се докажа,надявам се че ще ме подкрепят!"
Върнете се в началото Go down
https://orange-forever.bulgarianforum.net
 
КРАТКА БИОГРАФИЯ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ORANGE FRESH :: VINCENT TOMAS-
Идете на: